درباره شرکت اتصالات مکانیکی سهند

  شرکت اتصالات مکانیکی سهند به عنوان بنیانگذار اتصالات مکانیکی آرماتور در ایران همواره تلاش دارد تا با طراحی و ارائه محصولات جدید گامی در جهت رفع مشکلات صنعت ساختمان بردارد. شرکت اتصالات مکانیکی سهند در کنار تولید محصولات متنوع، مطابقت محصولات تولیدی این گروه را با آیین‌نامه بتن ایران مقررات ملی ساختمان، ACI ،UBC و BS مد نظر داشته و در این راستا موفق به اخذ تاییدیه از  مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گردیده است. همچنین دریافت گواهینامه جامع مدیریت IMS مشتمل بر گواهینامه‌هایISO 14001 ، ISO 9001 و OHSAS 18001 بیانگر تضمین کیفیت تولیدات شرکت اتصالات مکانیکی سهند می‌باشد. شرکت اتصالات مکانیکی سهند از اولین روزهای ارائه محصولات خود همواره سعی نموده است با تولید محصولات کیفی اعتماد مصرف‌کنندگان ایرانی را نسبت به محصولات داخلی افزایش دهد و خوشبختانه در این مسیر موفقیت‌های زیادی کسب نموده است. استفاده از محصولات سهند در بسیاری از پروژه‌های ملی و استانی و کسب اعتماد متخصصین صنعت ساختمان به این محصولات در نتیجه تلاش و کوشش تمامی پرسنل شرکت اتصالات مکانیکی سهند حاصل گردیده است. چرا که ارتقاء مداوم کیفیت، رضایت مشتری و تولید محصولات متنوع و جدید جزئی از خط مشی اتصالات مکانیکی سهند است، لذا امیدواریم با تداوم این خط مشی همواره به عنوان یک یاور قابل اعتماد در کنار متخصصین صنعت ساختمان باشیم.

رزوه‌کاری توسط دستگاه‌های شرکت سهند

رزوه‌کاری توسط دستگاه‌های شرکت سهند

ماشین آلات رزوه‌کاری شرکت اتصالات مکانیکی سهند پس از طراحی و ساخت، موفق به کسب گواهی ثبت اختراع شده‌اند. رزوه‌کاری انتهای آرماتور توسط این دستگاه انجام می‌گیرد و یک ویژگی بسیار مهم در این دستگاه‌ها این است که پروسه رزوه‌کاری نه به روش براده‌برداری بلکه به روش کار مکانیکی صورت می‌پذیرد که در نتیجه، استحکام محل رزوه شده در حد استحکام آرماتور باقی می‌ماند. عمل رزوه‌کاری در کمتر از یک دقیقه انجام می‌گيرد و بطور ميانگين هر دستگاه توانایی انجام  350 رزوه در یک شیفت کاری را دارد.
رزوه ایجاد شده توسط دستگاه‌های شرکت اتصالات مکانیکی سهند از نوع مستقیم هستند که حداکثر استحکام را تامین می‌کند. پس از انجام رزوه‌کاری با استفاده از یک درپوش محافظ، رزوه ایجاد شده در برابر صدمات احتمالی محافظت می‌گردد. تولیدات شرکت اتصالات مکانیکی سهند مطابق با نوع دوم ACI 318 می‌باشد. این نوع وصله مکانیکی (شامل کوپلر و آرماتور) علاوه بر تحمل حداقل استحکام برابر 1.25Fy، توان تحمل تا استحکام نهایی مشخصه میلگرد را دارد، لذا با قید صراحت در آیین‌نامه فوق‌الذکر، استفاده از وصله‌های مکانیکی نوع دوم در هر موقعیت از سازه مجاز است.

یکی از مهمترین سیاست‌های کاری شرکت سهند در راستای تضمین کیفیت محصولات این است که خدمات رزوه بدون کوپلر و فروش کوپلر به تنهایی امکانپذیر نیست به این معنی که باید کوپلر تولیدی سهند، حتما بر روی رزوه ایجاد شده توسط ماشین‌آلات شرکت سهند که توسط اپراتورهای این شرکت ایجاد شده بسته شوند.
استفاده از محصولات متنوع شرکت سهند در بیش از ده‌ها پروژه ملی و استانی و صدها پروژه عمرانی و ساختمانی در سراسر کشور عزیزمان باعث مباهات و افتخار مجموعه سهند است.